Lojtarë Të Këqinj Në Linjë

Shijoje përvojën e vërtetë të shumëzimit me komunitetin tonë


Kompjuteri Dhe Mobile

Luaj lojrat në çdo dispozitiv


Hape Për Të Gjithë

Shijojini lojërat falas, pa lidhje.

Rik Dhe Morti Një Mënyrë Për T'u Kthyer Në Shtëpi: Lojë Pornoje Falas Shfletuesi

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Rik Dhe Morti Një Mënyrë Për T'u Kthyer Në Shtëpi – Sille Këtu!

Ke kërkuar në Internet për një mënyrë të lirë për të luajtur titullin e pornos me temë mbi Rikun dhe Mortin? Epo, mos u shqetëso, meqë jemi ne ata që e krijuam lojën dhe duam të të lejojmë ta luash tani, këtu! Ka shumë pasqyra përreth Në Internet për këtë lojë të veçantë, por kur përdor versionin tonë, është edicioni i fundit i patched dhe vjen me të gjitha veçoritë shtesë që ne nuk u dërguam botuesve të tjerë. Rik Dhe Morti, Një Mënyrë Për T'u Kthyer Në Shtëpi është një titull i parodisë premium që është ndërtuar nga toka lart me kënaqësinë e lojtarit në mendje., Kemi mësuar shumë nga sektori i lojrave dhe nga sektori i pornos, duke i kombinuar ato të dyja, kemi arritur që ta hedhim veten në një nivel perfeksioni që nuk e kemi menduar kurrë të mundur më parë. Ekipi ynë beson se ne jemi në një epokë të artë të prodhimit të pornove dhe Rik Dhe Morti Një Mënyrë Për T'u Kthyer në Shtëpi është vetëm një pjesë e pazëllit. Pra, si thua, mik, të ndihesh sikur po i jep titullin një xhiro prove? Regjistrohu dhe do ta kuptosh që jemi NJË marrëveshje e vërtetë dhe aq pasionante sa për lojëra.

Futu falas

U kënaqëm shumë duke e bërë Rikun Dhe Mortin Një Rrugë Për T'u Kthyer në Shtëpi, prandaj jemi të gatshëm ta japim falas për këdo që do të ketë qasje. Fillimisht donim të akuzonim për lojën, por doli se marrja e procesimit të pagesave në dispozicion të një titulli parodie, si dhe një titull seksi, ishte shumë e vështirë. Për fat të mirë, ne jemi tani në një pikë ku ne nuk duhet të shqetësohemi shumë për fitimet – ne bëjmë reklama brenda faqes në internet këtu, por ata janë mjaft jo-ndërhyrës dhe ju do të kuptoni shumë shpejt se ne e dimë se çfarë jemi duke bërë., Nuk duhet të jetë habi që modeli ynë i sugjeruar i hyrjes është shumë popullor me lojtarët: ju mund të krijoni një llogari falas dhe nëse nuk ju pëlqen ajo që gjeni, thjesht mund të largoheni dhe të mos ktheheni kurrë! Kjo na bën shumë presion për të krijuar lojën më të mirë të mundshme dhe deri tani jemi të lumtur me atë që kemi arritur. Çështja është se Rik Dhe Morti Një Mënyrë Për T'u Kthyer në Shtëpi është këtu për një kohë të gjatë dhe nëse do ta provosh, nuk mund të bësh pyetje!, Vetëm sigurohu të na dërgosh një mesazh dhe të na thuash se si ke arritur: na pëlqen të shohim reagimet nga jerking gamers që marrin produktet tona për një vozitje prove.

Grafika MË e mirë.

Një nga gjërat që njerëzve u pëlqente Shumë Për Rikun dhe Mortin, Ishte fakti që grafikat tona ishin shumë të pabesueshme. Kjo nuk ishte rastësisht. ishte një vendim i qëllimshëm, sepse ne e dinim që e ardhmja e porn bixhozit do të jetë diçka shumë e veçantë dhe do të donte të ishte me ne. Tani, kur shikon lojëra porno parodie nga 20 vitet e fundit, bëhet e qartë se shumë prej tyre thjesht nuk janë me cilësi të mjaftueshme për t'u justifikuar – kjo është veçanërisht e vërtetë kur shikon se Çfarë Mund të ofrojë Riku Dhe Morti., Ne kemi shkuar të gjithë-në për t'u siguruar se loja duket e madhe dhe e dytë për këtë, përputhet ngushtë me materialin fillestar burim. Kalo pak kohë duke parë materialet e mostrave në turne dhe do të kesh një ide të mirë se çfarë duam të themi kur të flasim për këtë. Shumë njerëz do të donin të krijonin lojra që duken po aq të mira sa tonat. ne po bëjmë një punë të pabesueshme dhe do të vazhdojmë ta arnojmë Rikun Dhe Mortin Për t'u Kthyer në Shtëpi për aq kohë sa njerëzit janë atje jashtë për të bërë një xhiro!

Futu brenda tani

Sado që do të doja të ulesha këtu dhe të flisja se sa E pabesueshme Është Rik Dhe Morti, mendoj se ka ardhur koha të të kërkoj të tërheqësh këmbëzën që të shohësh se çfarë vendi është për veten tënde pa të prekur unë. Ne nuk na pëlqen të gërryejmë fjalët tona dhe me të vërtetë të besojmë se vetëm duke kaluar disa minuta në bazën tonë të të dhënave do të ju bëjë të derdh në asnjë kohë. Oh, dhe ne gjithashtu do të të zbulojmë disa sekrete gjatë rrugës për lojën tonë të re që ka të bëjë me Rikin dhe Mortin gjithashtu!, Ne nuk mund të zbulojmë shumë, por të kuptojmë dhe të vlerësojmë që kjo do të jetë shumë më e mirë se lirimi ynë epik. Të duket gjë si diçka që të intereson? Epo, atëherë ... le të fillojmë shfaqjen dhe mund ta shohësh vetë se Rik Dhe Morti Një Mënyrë Për t'u Kthyer në Shtëpi është po aq e mirë sa për të masturbuar. KUJDESU që LOJA jote E ardhshme të JETË MË e mira.

Luaj Falas Tani